O firmie

Witamy na stronie internetowej i w sklepie firmy JMTRADE.net.pl

 
Motto:

"Sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów oraz być dla nich niezawodnym partnerem biznesowym”.
  

Firma JM TRADE zajmuje się produkcją, importem i dystrybucją: jednorazowych materiałów medycznych i stomatologicznych a także szorowarek i cykliniarek jednotarczowych, polerek, szczotek czyszczących, uchwytów do padów, padów czyszczących, profesjonalnych odkurzaczy na sucho i na mokro o pojemności od 15 do 80 l, wózków do sprzątania, mopów płaskich i sznurkowych, tablic informacyjnych oraz ręczników i czyściw. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju i za granicą. Szybki czas realizacji zamówień, dzięki współpracy z firmami kurierskimi oraz fachowe doradztwo wpływa na zadowolenie wciąż rosnącej grupy Klientów firmy JM Trade.

Od 2007 r. prowadzimy sprzedaż naszych produktów do sprzątania także na portalu ALLEGRO (NICK: Janusz1305) a od 2010 sklep allegro "Wszystko do sprzątania" pod adresem internetowym: sprzet-do-sprzatania.na.allegro.pl
 
Misja:

Misją JM Trade jest dostarczanie produkowanych, importowanych i dystrybuowanych towarów do jak największej grupy odbiorców z zachowaniem wysokiej jakości i niskich cen. Nasze towary pozwalają klientom na zaopatrzenie gabinetów medycznych i stomatologicznych w niezbędne produkty jednorazowego użytku oraz utrzymanie czystości w dużych i małych zakładach, ośrodkach użyteczności publicznej, obiektach usługowych, ochrony zdrowia oraz prywatnych gospodarstwach domowych. 

Podstawą działania jest szukanie przez nas najlepszych i indywidualnych rozwiązań dla każdego Klienta.